Datum - Tijd |
Wedstrijd |
Uitslag |
23/07/2023 - 13:00 |
Eerste elftal - KV Mechelen B (oefenwedstrijd) |
1 - 2 |
27/07/2023 - 19:30 |
Asse Zellik 2002 (oefenwedstrijd) - Eerste elftal |
0 - 4 |
29/07/2023 - 18:00 |
KFC Nijlen (oefenwedstrijd) - Eerste elftal |
2 - 4 |
2/08/2023 - 19:30 |
Eerste elftal - KFC Eppegem (oefenwedstrijd in Merchtem) |
2 - 1 |
6/08/2023 - 16:00 |
Eerste elftal - SK Lokeren Doorslaar (CROKY Cup) |
4 - 0 |
9/08/2023 - 20:00 |
E.Mazenzele Opwijk (oefenwedstrijd) - Eerste elftal |
1 - 5 |
13/08/2023 - 16:00 |
FC Genappe (CROKY Cup) - Eerste elftal |
1 - 1 |
16/08/2023 - 19:30 |
Racing Mechelen (oefenwedstrijd) - Eerste elftal |
3 - 0 |
20/08/2023 - 16:00 |
Belisia Bilzen (CROKY Cup) - Eerste elftal |
1 - 1 |
23/08/2023 - 19:30 |
Eerste elftal - SK Londerzeel (oefenwedstrijd in Merchtem) |
0 - 3 |
3/09/2023 - 15:00 |
K.FC.Vigor Wuitens Hamme - Eerste elftal |
0 - 0 |
10/09/2023 - 15:00 |
Eerste elftal - Avanti Stekene |
0 - 1 |
16/09/2023 - 18:00 |
KE Wervik - Eerste elftal |
2 - 0 |
24/09/2023 - 15:00 |
Eerste elftal - KVV ST-Denijs Sport |
0 - 2 |
1/10/2023 - 15:00 |
Erpe-Mere United - Eerste elftal |
0 - 0 |
8/10/2023 - 15:00 |
Eerste elftal - KVE Aalter |
0 - 1 |
15/10/2023 - 15:00 |
KFC Wambeek Ternat - Eerste elftal |
2 - 1 |
22/10/2023 - 15:00 |
Eerste elftal - SK Pepingen-Halle |
2 - 1 |
28/10/2023 - 19:00 |
Sportkring Roeselare - Eerste elftal |
0 - 0 |
5/11/2023 - 15:00 |
Eerste elftal - E Elene Grotenberge |
3 - 1 |
12/11/2023 - 15:00 |
KSC Blankenberge - Eerste elftal |
0 - 0 |
19/11/2023 - 15:00 |
Eerste elftal - KSC Wielsbeke |
0 - 1 |
26/11/2023 - 14:30 |
K.VC.Jong Lede - Eerste elftal |
1 - 1 |
3/12/2023 - 15:00 |
KVK Westhoek - Eerste elftal |
3 - 2 |
10/12/2023 - 15:00 |
Eerste elftal - KFC HO Kalken |
0 - 3 |
17/12/2023 - 15:00 |
Eerste elftal - KFC Wambeek Ternat |
2 - 0 |
13/01/2024 - 19:30 |
KVE Aalter - Eerste elftal |
1 - 1 |
28/01/2024 - 15:00 |
Eerste elftal - KE Wervik |
3 - 1 |
4/02/2024 - 15:00 |
KVV ST-Denijs Sport - Eerste elftal |
3 - 0 |
11/02/2024 - 15:00 |
Eerste elftal - Erpe-Mere United |
1 - 2 |
18/02/2024 - 15:00 |
Eerste elftal - K.FC.Vigor Wuitens Hamme |
1 - 1 |
25/02/2024 - 15:00 |
E Elene Grotenberge - Eerste elftal |
2 - 2 |
3/03/2024 - 15:00 |
Eerste elftal - Sportkring Roeselare |
0 - 1 |
10/03/2024 - 15:00 |
KFC HO Kalken - Eerste elftal |
1 - 1 |
17/03/2024 - 15:00 |
Eerste elftal - KVK Westhoek |
2 - 3 |
24/03/2024 - 15:00 |
SK Pepingen-Halle - Eerste elftal |
1 - 2 |
7/04/2024 - 15:00 |
Eerste elftal - K.VC.Jong Lede |
2 - 2 |
14/04/2024 - 15:00 |
KSC Wielsbeke - Eerste elftal |
3 - 0 |
21/04/2024 - 15:00 |
Eerste elftal - KSC Blankenberge |
1 - 3 |
28/04/2024 - 15:00 |
Avanti Stekene - Eerste elftal |
|